Home > عمومی
Viewed 43 times 3 Answers
0

کسی تجربه freight اسباب وسایل خانه را از ایران به کانادا داره؟

2021-09-04 18:31:00 Canada عمومی #ایران به کانادا
3 Reply

هزینه ها زیاده تقریبا یر به یر میشه. قیمت ها رو بپرسید مقایسه کنید. اینم در نطر بگیرید یه گمرکی هم باید در خاک کانادا بدید که معمولا ایران چیزی بهتون نمیگن. چند دوست داشتم که هزینه تحویل بار تا منزل هم ازشون گرفته بودن و خیلی زیاد شده بود

2021-09-05 02:58:00

از من میشنوید، قسمت بگیرید فریت رو به کیلو، البته قیمت تمام شده بعد ببینید جنسی که میخواید بفرستید حدودا چند کیلو هستش و بعد حساب کنید ببینید تموم شده. تو خاک کانادا چقدر میشه براتون بعد قیمتش رو مقایسه کنید با قیمت اینجا، ببینید چقدر ارزون تر میوفته من اگه برگردم عقب، ۲۰-۳۰ درصد ارزون تر بیوفته فریتش میکنم در ضمن اگه تاژه پی ار شدید، (شاید برای غیر پی ار ها هم باشه) میتونید به مرزبانی فرم هایی بدید که وسایل شنا رو از مالیات معاف میکنه

2021-09-05 03:10:00

فریت فقط وزن نیست، حجم هم هست. اگر بار اضافی در حد چمدون هست، قیمت بار اضافه با چمدون رو با قیمت فریت مقایسه کنید. برای قطر، چمدون فکر کنم از ۲۳ کیلو تا ۳۲ کیلو ۷۰، ۸۰ دلار هست. یعنی چه ۲۵ کیلو بیارید چه ۳۱ کیلو همین مبلغ رو باید بدید ولی اگر چمدون اضافه ببرید باید ۲۳۰ دلار (مطمئن نیستم). ما یه چمدون اضافه + چمدون های ۳۲ کیلویی اوردیم. ارزونتر دراومد نسبت به فرییت. حُسنش این بود که تمام وسایلمون همراهمون بود و دردسر ترخیص و مدت انتظار فریت و .... نداشتیم. البته اسباب و اثاثیه در درجه اول توجیه اقتصادیشه.

2021-09-06 01:15:00

QAmon

Similar Question:

#ایران به کانادا
Ask a Question